رائفی پور – ذوالقرنین کیست؟ قسمت هفتم

قسمت هفتم و پایانی مجموعه ذوالقرنین کیست؟ با تحلیلهای استاد رائفی پور به صورت پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی با لینک مستقیم.

تولید شده توسط صدای میقات : SedayeMighat.Com

QR Code for رائفی پور – ذوالقرنین کیست؟ قسمت هفتم   دانلود با لینک مستقیم  
  زمان : 0:07:14  
  حجم : 2.56 مگابایت  
  فرمت : Mp3 کیفیت 48  
  دریافتی : 6,640 مرتبه  
  لینک کوتاه :  

2 دیدگاه در “رائفی پور – ذوالقرنین کیست؟ قسمت هفتم

  1. بسم الله و له الحمد
    به ذی القرنین از دو دیدگاه می توان نگاه نمود:
    ۱- دیدگاه درون متنی قرآن(قسمتی از قرآن قسمتی دیگر را تفسیر می نماید!)با توجه به اینکه فقط ۳ بار در قرآن واژه«القرنین» آمده(و ۲ بار یا ذالقرنین= ۲بار یا صالح) و در میان واژه های خاص قرآن با ابراهیم(در۴۰۰۰ سال قبل) و صالح (در نامعلوم سال قبل)مساوی در می آید، پس بین زمان ایندو قرار دارد پس نمی توانسته کوروش در ۲۵۵۰ سال قبل و یا اسکندر مقدونی در ۲۳۵۰ سال قبل بوده باشد!
    ۲- بررسی از دیدگاه برون متنی قرآن: قدیمی ترین موردی که به شخصی با کلاهی با دو شاخ در تاریخ شناخته شده گیلگمیش از شاهان ارخ در عراق فغلی است که در بیش از ۵۰۰۰ سال قبل می زیسته!(طبق سنگ نوشته های سومری)اینجانب این مطالب را در کتابی به نام «روایت اول»(نشر پلک) کاملاً توضیح داده و محل دریای تاریک(ظلمات) زینب عطرفروش ، هفت آسمان و یاجوج و ماجوج که اساساً موجودات فرا زمینی بوده و قابل تطبیق با هیچ یک از قبایل و ملتها نیستند، به دقت آورده ام! حاضرم در اثبات مطالب خود با هر استاد داخلی یا خارجی بحث قرآنی و علمی داشته باشم!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *