آیت الله یثربی – شکایت از صدا و سیما

سخنرانی آیه الله محمد یثربی درباره از صدا و سیما شکوه داریم، به کدام محکمه شکایت کنیم به صورت پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی با لینک مستقیم.

متن سخنرانی:

از صدا و سیما شکوه داریم، به کدام محکمه شکایت کنیم

حضرت آیت الله یثربی دامت برکاته، همچون سنوات گذشته، در ظهر عاشورا و در میان جمعیت انبوه عزاداران سیدالشهدا علیه السلام به ایراد سخنرانی و مقتل خوانی پرداختند.

معظم له نخست با استناد به روایاتی معتبر، به بیان سیره‌ی ائمه‌ی اطهار علیهم السلام در احیای عاشورا پرداختند و اظهار داشتند: همه‌ی ائمه‌ی اطهار علیهم السلام از رسول الله صلی الله علیه وآله و امیرالمومنین علیه السلام تا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بر مصیبت سیدالشهدا علیه السلام گریستند و ما نیز وظیفه داریم این سنت حسنه را احیا نماییم و نگذاریم به هیچ وجه این شور و احساس کاسته شود و باید در برابر کسانی که با شبهه پراکنی در تضعیف این سنّت قطعی اهل بیت علیهم السلام می‌باشند، ایستادگی نماییم.

رئیس حوزه‌ی علمیه‌ی کاشان، سپس و از این زوایه انتقاداتی را متوجه صدا و سیما کردند و بیان نمودند: اساس جمهوری اسلامی و بنای این نظام بر خون سیدالشهدا علیه السلام بر پاشده است، اما متأسفانه امروزه در صدا و سیما علیه خون سیدالشهدا علیه السلام مطالبی بیان می‌شود از جمله مطرح کردن نام افرادی که با اساس عزاداری مخالفند و عاشورا را روز شادی می‌دانند، بنده به عنوان طلبه‌ای که با علوم اهل بیت علیهم السلام و مقاتل آشنا هستم، با این رویه‌ی صدا و سیما مخالفم و نمی‌دانم این شکایت را به کجا عرضه نمایم؟

ایشان تصریح کردند: از یک طرف یک روحانی به نفی فرزندی حضرت رقیه علیها السلام برای سید الشهدا علیه السلام می‌پردازند و از طرف دیگر بعد از این برنامه روضه‌ی حضرت رقیه پخش می‌شود؛ این بیشتر به تمسخر شباهت دارد.

QR Code for آیت الله یثربی – شکایت از صدا و سیما   دانلود با لینک مستقیم  
  زمان : 0:04:33  
  حجم : 4.16 مگابایت  
  فرمت : Mp3 کیفیت 128  
  دریافتی : 2,086 مرتبه  
  لینک کوتاه :  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *